Garancia najnižšej ceny

My vám ponúkame férové ceny športových pohárov a ďalších produktov na Slovensku. Zvlášť v tomto období, keď sa všetko zdražuje, tak my chceme byť fér k zákazníkom.

Ide o garantovanie najnižšej ceny na slovenskom trhu. My vám zaručujeme najnižšie ceny našich produktov na trhu. Ak nájdete u našej konkurencie nižšiu cenu za ten istý produkt, tak my vám cenu dorovnáme a ako plus dostanete od nás malý bonus.


Postup:

1. Ak nájdete u konkurencii ten istý produkt v nižšej cene ako u nás a máte o neho záujem, tak nám zavolajte 0905 290 267 alebo pošlite e-mail maad@maad.sk s následovnými informáciami:

 - web stránku obchodu, ktorý predáva produkt lacnejšie
 - kód a cenu produktu, o ktorý sa jedná u konkurenta.

(POZOR! Daný produkt musí byť identický s našim produktom - buď kódom produktu alebo výzorovo)

2.a Pri objednávaní cez e-shop si môžete objednať daný produkt so všetkými doplnkami. Následne je potrebné do poznámky objednávky napísať info - Garancia najnižšej ceny a my si vašu objednávku spárujeme s emailovou komunikáciou.

Emailom alebo telefonicky budete informovaní o bonuse, ktorý dostanete k objednávke a následovne vám objednávka bude poslaná.

2.b Ak nakupujete osobne v našej kamennej predajni, je potrebné mať pripravené info, u ktorého konkurenta je daný produkt lacnejší. Po skontrolovaní konkurencie bude všetko dojednané na mieste.

Overenie trvá max. 1 deň
Garanciu sa snažíme vybaviť ihneď. V prípade, že cena konkurencie je výrazne nižšia, môže nám overenie trvať maximálne 1 deň.


Veľkoobchodní zákazníci
Garancia najnižšej ceny sa vzťahuje aj na veľkoobchod, avšak bude posudzovaná individuálne.

 

 

Na vašom súkromí nám záleží

Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.

Povoliť všetkoNepovoľovať cookies